marini
31 شهریور 1401 - 15:36

فرمانده سپاه فتح: استکبار در حال فروپاشی است

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه استکبار در حال فروپاشی است، گفت: تمام توان خود را به کار گرفته‌اند که جمهوری اسلامی را ناامن کنند.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، سردار حمید خرمدل امروز در آیین رژه نیروهای مسلح این استان که بمناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد اظهار داشت:دشمن بدان که امروز ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات به لحاظ تجهیزات و نیروی انسانی در اوج توانمندی و اقتدار است.

خبرگزاری تسنیمیاسوجیاسوجوی عنوان کرد: قدرت و تجهیزات نیروهای امنیتی و نظامی کشور همچون ابتدای انقلاب اسلامی نیست و در ابعاد مختلف پیشرفته شده و امروزه دشمن به بهانه‌های مختلف به دنبال تحریم و فشارهای ظالمانه بر سپاه بوده و نیروهای امنیتی و نظامی را مورد هجمه قرار داده است.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: ایران در دوران دفاع مقدس به دنبال جنگ نبود اما زمانی که دشمن حمله کرد، مردم برای دفاع از مرز و بوم شان به پا خاستند و این دفاع مقدس نامیده شد.

خرمدل عنوان کرد: هدف رژیم بعث تصرف خاک ایران بود و تجهیزات شان چندین برابر کشور ما بود، با این وجود ملت ایران مقتدرانه پیروز شد و به اعتقاد ما استکبار در حال فروپاشی است لذا تمام توان خود را به کار گرفته‌اند که جمهوری اسلامی را ناامن کنند.

استفاده از ظرفیت‌های درونی از مولفه‌های دفاع مقدس است

استفاده از ظرفیت‌های درونی از مولفه‌های دفاع مقدس استجلوه‌های نهضت عاشورا در دفاع مقدس نمایان شد

جلوه‌های نهضت عاشورا در دفاع مقدس نمایان شداستاندار فارس: دفاع مقدس سبب تعمیق، ارزش‌ها و فرهنگ شد

استاندار فارس: دفاع مقدس سبب تعمیق، ارزش‌ها و فرهنگ شدوی با اشاره به اینکه بیش از سه میلیون نفر از مردم کشور از صمیم دل در اربعین حسینی حضور یافتند و هیچ اجبار و زوری در کار نبود، افزود: تیپ 48 سپاه فتح، نیروهای اتنظامی و امنیتی با جان دل از مرز و بوم ایران تا آخرین نفس پایداری خواهند کرد.

انتهای پیام/544/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 751869